Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156788

IT Vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Operatsioonisüsteemide ja programmide kõrgetasemeline haldamine IBM klientidele
  • Uuendamine, installeerimine, seadistamine vähemalt ühe operatsioonisüsteemi ulatuses järgnevate hulgast: SAP R3, HP UNIX, AIX, Windows (Windowsi puhul vaja prantsuse keele oskust)
  • Rakendustarkvara uuendamine, installeerimine ja seadistamine – Lotus Notes, Lotus Domino, Oracle 9i ja uuemad, DB2
  • Probleemide lahendamine (rikkeotsing)

Ootused kandidaadile

  • 3 aastat kogemust SAP administraatorina
  • SAP (R3, Net weaver, Middleware)
  • Vähemalt 2 aastat kogemust MS Windows NT/2000/2003 administraatorina ettevõtte keskkonnas
  • Vastav sertifitseerimine kompleksse Windowsi-põhise keskkonna administraatorina (nt. MCSA, MCSE)
  • Vähemalt 12 kuud AIX 4.x või 5.x kogemust või 12 kuud Linux kogemust
  • AIX pSeries/SP oskused, HACMP arusaamine, Regatta oskused, Linux RedHat või SUSE, TSM Tivoli Storage Manager, TSM Client, Tivoli Client
  • Vähemalt 12 kuud IBM Tivoli Storage Manager (TSM) kogemust (V5.1 või uuem)
  • Teadmised andmebaasi serveritest (DB2, Oracle, SQL Server)
  • Vajalik inglise keele oskus heal tasemel

  • Motiveeriv töötasu ja lisaks tööpanusele vastavad preemiad, sealhulgas haiguslehel olles 90 %-line töötasu ja lisatasu kolme vahetuse mudelis töötades (umbes 20 kuni 25% lisa).
  • Karjääriplaanist tulenev kõrgetasemeline haridusprogramm individuaalse professionaalse arengu tagamiseks.
  • Neli nädalat tasustatud puhkust ning lisaks üks nädal tasulist lisapuhkust.
  • Toidutalongid.
  • Ühe katuse all on 47 rahvusest nooruslik meeskond kõrgtehnoloogilises ja sõbralikus atmosfääris.
  • Kolimispakett kuni 25 000 CZK väärtuses.
  • Pakume sisseelamiseks professionaalset toetust, sest kõik, mida vajate, on see suurepärane töökoht.

Lisainfo

Usume siiralt, et see on teie elu parim võimalus. Jääme ootama teie ingliskeelset CV-d, millele vastame viivitamatult.

Tööpakkumise number
#156788

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. august 2008
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2008

CVKeskus.ee klient

Elan IT

Welcome to Elan, the world's leading IT & Telecom recruitment specialist. With a truly global presence and local knowledge, Elan operates in 17 countries and 58 offices worldwide.

Vaata rohkem