Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320123

IT valdkonna kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tarkvara ja andmebaaside halduse erialal õppetöö läbiviimine järgmiste õppemoodulites: programmeerimise alused, objektorienteeritud programmeerimise alused, IT-alane klienditeenindus
õppija arengu hindamine ja õppija arengut toetavas meeskonnas osalemine
erialane arendustegevus

Ootused kandidaadile

kõrgharidus IT valdkonnas (võib olla omandamisel)
valmisolek õpetada erivajadusega inimesi ja seeläbi ise õppida
kõrge empaatiavõime ja head suhtlemisoskused

Ettevõte pakub

teha põnevat ja väljakutseterikast tööd
töötada meeldivas ja uuendusmeelses kollektiivis
kasutada keskuse sportimisvõimalusi oma tervise hoidmiseks ja lõõgastumiseks
saada oma töö eest väärilist tasu

Lisainfo

Lisainfo Ebe Värk telefonile +372 5184801 või +372 6877213.

Tööpakkumise number
#320123

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. september 2013
Kuulutus sisestati:
14. september 2013

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Eestis ainulaadne keskus, mis pakub tööealistele erivajadustega inimestele rehabilitatsiooniteenuseid ning erinevaid õppimisvõimalusi.
Meie missioon- Loome võimalused erivajadustega inimeste tegevus- ja töövõime arenguks ning toetame neid tööellu astumisel.
Meie visioon- Oleme Eesti sotsiaalse- ja kutserehabilitatsiooni valdkonna arengut juhtiv keskus, mis toetab erivajadustega inimesi eneseteostusel.

Vaata rohkem