Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627838

IT-valdkonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Häirekeskus on esimene abistaja hädaolukorras.
Vastates aastas miljonile hädaabikõnele, oleme võtmelüliks abivajaja ja –andja vahel.
Ootame oma meeskonda inimest, kes innustub võimalusest luua Häirekeskuse tehnoloogiline tulevik, tahab mõelda IT-maailmas suurelt ning teha partneritega tulemuslikku koostööd.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME Sinu nägemust, milline on Häirekeskuse tehnoloogiline tulevik
IT-arendusprojektide ja sellega seotud meeskonna juhtimise kogemust
Teadmisi tehnoloogilistest arengusuundadest ning oskust Häirekeskuse IT-planeerimises nendega arvestada
Arusaamist riigi IT toimimise loogikast
Suurepärast meeskonna juhtimise kogemust
Kõrgharidust, soovitatavalt IT-alal
Eesti keelt C1 tasemel ja ingilise keelt vähemalt B2 tasemel

* Võimalust olla Häirekeskuse IT- ja sideteemade strateegiline juht
* Võimalust kujundada Häirekeskuse tehnoloogiline tulevik läbi kaasaegsete ja nutikate lahenduste
* Võimalust esindada Häirekeskust tehnoloogilistes küsimustes nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes töörühmades
* Toetavat meeskonda
* Paindlikku töökorraldust
* Põhipuhkust 35 päeva aastas

Tööpakkumise number
#627838

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mille missioon on kujundada ja tagada turvalisemat elukeskkonda ning olla läbi ühtse hädaabinumbri 112 kindel ja asjatundlik abistaja õnnetuse korral. Häirekeskus on jõudsalt arenev organisatsioon, kus Sulle avaneb otsene võimalus panustada Eesti elanike heaolusse ja turvalisusse. Soodustame häid ideid ja algatust ning pakume pidevat enesetäienduse võimalust. Koos meeldivate inimestega kaasaegses töökeskkonnas võimaldab Häirekeskus huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning stabiilset tööd väärtustavat sissetulekut.

Vaata rohkem