Värsked tööpakkumised

IT-turvalahenduste spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116183

Tööpakkumise number

116183

Töö kirjeldus

IT-turvalahenduste spetsialisti igapäevasteks tööülesanneteks on:

- tulemüüride, VPN jm. turvatoodete tehniline kasutajatugi
- osalemine IT-turvalahenduste arendamisel
- Linux serverite installeerimine ja administreerimine

Nõudmised kandidaadile

Suurepärane IT-turvalahenduste spetsialist vastab alljärgnevatele eeldustele:

- omab väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
- omab kogemust IT-valdkonnas, soovitavalt turvalisuse alal
- tunneb hästi mõnd Linux platvormi
- omab head suhtlemisoskust ja -julgust
- omab head pingetaluvust
- on iseseisev

Kindlasti tulevad töös kasuks ka:
- vene keele oskus suhtlustasandil
- eelnev kogemus IT-tugiisikuna

Ettevõte pakub

Heale kandidaadile pakume omalt poolt:

- häid arenguvõimalusi läbi erinevate koolituste
- võimalusi eneseteostuseks
- konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu
- auto- ja telefonikompensatsiooni
- tööks vajalikke kaasaegseid töövahendeid
- meeldivat töökeskkonda ning toetavat kollektiivi, toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Kui tunned, et oled omal alal professionaal ning soovid end meie juures proovile panna, siis on see väljakutse just Sulle mõeldud!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2007

IT Grupp on 1991. aastal asutatud suurtele ja keskmistele firmadele ning avalikule sektorile suunatud infotehnoloogia ettevõte, mis pakub äriprotsessidele infotehnoloogilisi lahendusi. Meie teenused katavad süsteemiintegratsiooni, riistvara/tarkvara müügi, majandustarkvara, tarkvaraarenduse, IT-alased konsultatsioonid ning koolituse. IT Grupp on Microsofti kuldpartner, Symantec Enterprise partner, Delli ja HP toodete ametlik maaletooja, edasimüüja ning garantiiteenuse pakkuja. 2005. aasta detsembris omistati IT Grupile ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissertifikaat. 2006. aasta detsembrikuu seisuga töötab IT Grupis 27 inimest.