Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59712

It-tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehniliste probleemide tuvastamine, lokaliseerimine ja õigeaegne lahendamine
  • tarkvara installeerimine, konfigureerimine ja töökorras hoidmine
  • klientide tehniline nõustamine ja kasutajate konsulteerimine
  • uute IT- ja sidelahenduste juurutamise projektides osalemine

Ootused kandidaadile

  • head teadmised andmeside võrkudest ja enam kasutatud operatsioonisüsteemide administreerimisest
  • hea inglise keele oskus (kõnes ja kirjas), vene keele oskus suhtlustasandil
  • tahe omandada kiiresti teadmisi uute tehnoloogiliste lahenduste ning tööriistade kasutamise kohta
  • organiseerimisvõime ja valmisolek meeskonnatööks
  • kõrge vastutustunne, kannatlikkus ja väga hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töö kogemus tehnilise toe või klienditoe valdkonnas
  • kõrge enesemotivatsioon töötamaks väljakutseid esitavas ning kiiresti arenevas valdkonnas
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
  • võimalus vajadusel töötada paindliku töögraafiku alusel

Ettevõte pakub

  • erialast koolitust
  • tööd noores ja meeldivas kollektiivis
  • töötulemustele orienteeritud palgasüsteemi
  • vaheldusrikast tööd
  • huvitavat ja eneseteostusevõimalusi pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#59712
It-tugiisik