Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170130

It- tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# Klientide assisteerimine telefoni teel IT alaste probleemide lahendamisel
# kliendiandmete registreerimine ja haldamine
# IT alaste probleemide selgitamine ja edastamine

Ootused kandidaadile

# väga hea soome keele oskus
# hea inglise keele oskus
# probleemilahendamise oskus
# hea suhtlemisoskus
# tehnikahuvi

Ettevõte pakub

# meeldivat, kaasaegset töökeskkonda
# sõbralikke kolleege
# rahvusvahelist töökogemust

Tööpakkumise number
#170130

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
26. november 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 10 000.- bruto

Talent-Forum Varumeesteenindus OÜ gruppi kuuluv personaliteenuseid osutav ettevõte, mille eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele.

Meie kliendiks on IT-alaseid teenuseid pakkuv ettevõte

Vaata rohkem