Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28062

IT tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Kooli personali ja õpilaste IT-alaste pisiprobleemide lahendamine
  • Arvutiklassi ettevalmistamine õppetundideks ja koolitusteks
  • IT kasutajatugi raamatukogus ja arvutiklassis toimuvate ainetundide ja kursuste läbiviimise ajal
  • Arvutite ja lisaseadmete hooldus koostöös infojuhiga

Ootused kandidaadile

  • Kohusetunne
  • Tahe teha oma tööd hästi
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Empaatiavõime
  • Arvuti kasutamise oskus vähemalt AO 2. mooduli tasemel (http://www.ao.ee/moodul2.htm), riistvara ja tarkvara pisiprobleemide lahendamisoskus
  • Kasuks tuleb eelnev pedagoogilise töö kogemus

Ettevõte pakub

Tööd meeldivas kollektiivis
Võimalust tööalaseks täiendkoolituseks

Tööpakkumise number
#28062
IT tugiisik