Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27078

IT tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT telefonitoe pakkumine inglise- ja soome keeles
  • Kasutajahaldus: kasutajakontod, ligipääsuõigused, ülesannete edastamine teistele osakondadele
  • Tarkvara kauginstalleerimine ja haldamine
  • Arvutivõrgu monitooring
  • IT tugiisik on asendajaks IT insenerile

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame IT tarkvara, raudvara ja võrgunduse väga head tundmist. Tugiisik omab väga head suhtlemisoskust ja on kliendile orienteeritud.
Tööks on vajalik hea eesti-, soome- ja inglise keele valdamine. Kasuks tuleb rootsi-, saksa- ja vene keele oskus. Hea kandidaadi omaduseks on samuti valmisolek töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnaliikmena

Ettevõte pakub

järgmiseid motiveerivaid tingimusi edukaks töösoorituseks:

häid töötingimusi, väljakutseterikast tööd rahvusvahelises kontsernis, võimalusi enesearenguks ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Palume täita elulookirjeldus inglise keeles ja lisada kaaskiri koos detailse IT-alaste oskuste ja kogemuste kirjeldamisega.

Tööpakkumise number
#27078
IT tugiisik