It-tugiisik
Tööpakkumise number #735492

It-tugiisik

1
Gustav Adolfi Gümnaasium
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • kujundada koolis infotehnoloogilist keskkonda (IKT-alaste projektide algatamine, koordineerimine ja läbiviimine, kooli arendustegevuses osalemine ning infotehnoloogia valdkonnas tarvilike uuenduste algatamiseks ettepanekute tegemine jms)

  • arendada ja hallata kooli infosüsteemi ning digitaalset infoliikumist (kooli poolt kasutatavate infosüsteemide ja andmebaaside haldamine, koolisiseste listide haldamine jms)

  • hooldada, täiendada ja häälestada IKT riist- ja tarkvara (koolis internetiühenduse tagamine, IKT-vahendite inventariseerimine, IKT-vahendite töökorras oleku tagamine kooli infovahetuse korrapäraseks toimimiseks ja normaalse õppeprotsessi tagamiseks jms)

  • nõustada ja abistada õpetajaid IKT rakendamisel õppetöös

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • hea suhtlemisoskus ning soov töötada õpilaste ja kolleegidega

  • eeldused meeskonnatööks

  • sõbralikku ja meeldivat kollektiivi ajaloolise kooli akadeemilises keskkonnas

  • loomevabadust ja avatust uutele ideedele

  • tööd motiveeritud õpilaste ja kolleegidega

  • tervislike eluviiside ja elurõõmu väärtustamist

Tööpakkumise number
#735492
It-tugiisik
It-tugiisik