Värsked tööpakkumised

IT-tugiisik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188766

Tööpakkumise number

188766

Töö kirjeldus

Pakume tööd IT-tugiisikule rahvusvahelises ettevõttes. Tööülesandeks on nii Rootsi kui Eesti veebimajutusklientide nõustamine ja küsimustele vastamine telefoni teel ning probleemide lahendamine.
Samuti ka e-kaubanduse välja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud on IT alased üldteadmised

Edukal kandidaadil on teadmised mõnedes alljägnevates:

• Webbserverid: APACHE ja IIS
• DNS-serverid: Bind ja Simple DNS
• Databaasiserverid: MySQL 4-5 ja SQLServerid 2000-2005
• FTP serverid : Serv-U, proftd, vsftp
• Mailiserverid: SmarterMail, Postfix, exchange
• Operatiivsüsteemid: Linux (Debian/Ubuntu/RedHat/CentOS) ja Windows 2003/2008
• Riistvara: HP DL3xx ja Dell PEx850/PEx950
• Üldiselt: TCP/IP, iSCSI, SSH/RDP, VMware virtualiseerimine.
• Veaotsing: ASP ja PHP

Eelkõige aga ootame oma kandidaatidelt abivalmidust, aktiivsust ja head suhtlemisoskust.
Suureks plussiks on positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse.

Vajalik on rootsi ja eesti keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb norra keele oskus.

Ettevõte pakub

Töökohta Tallinnas keskklinnas.
Huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2009