Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167148

IT-tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd tugiisikule rahvusvahelises ettevõttes. Tööülesandeks on klientide veebimajutusalastele küsimustele vastamine ja probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

Vajalikud on IT alased üldteadmised.
Edukal kandidaadil on teadmised mõnes või kõikides alljägnevates:
Webbserverid: APACHE ja IIS
DNS-serverid: Bind ja Simple DNS
Databaasiserverid: MySQL 4-5 ja SQLServerid 2000-2005
FTP serverid : Serv-U, proftd, vsftp
Mailiserverid: SmarterMail, Postfix, exchange
Operatiivsüsteemid: Linux (Debian/Ubuntu/RedHat/CentOS) ja Windows 2003/2008
Riistvara: HP DL3xx ja Dell PEx850/PEx950
Üldiselt: TCP/IP, iSCSI, SSH/RDP, VMware virtualiseerimine.
Veaotsing: ASP ja PHP
Rootsi ja eesti keele väga hea oskus nii kõnes kui ka kirjas.

Ettevõte pakub

Töökohta Tallinnas keskklinnas.
Huvitavat ja arendavat tööd

Lisainfo

Sooviavaldused saata aadressile application(at)euronetagency.com
Palk kokkuleppel
Lisainfo tel. 533 585 88
Airi Mägi

Tööpakkumise number
#167148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

IT-tugiisik