Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310539

IT tugiisik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendiabi ja konsultatsioon
  • Klientide riist- ja tarkvaraga seotud probleemide lahendamine
  • Arvutite, lisaseadmete ja arvutivõrgu remont või selle korraldamine
  • Võrguühenduse konfigureerimine ja võimalike probleemide lahendamine
  • Tarkvara installeerimine ning konfigureerimine
  • Dokumentatsiooni koostamine (intsidentide haldus, konfiguratsiooni haldus,jm.).

Ootused kandidaadile

  • Kohusetunne, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime
  • Infotehnoloogia alased põhiteadmised
  • Autojuhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus
  • Hea kirjalik eneseväljenduse oskus

Ettevõte pakub

  • Esmakoolitus saamaks hakkama igapäevase tööga
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Täienduskoolitusi
  • Hakkajat kollektiivi
  • Telefoni, Internet- ja autokompenisatsioon
  • Lisatasuna tulemustasu

Lisainfo

  • Kasuks tuleb kõrgharidus (võib olla ka omandamisel).
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Tööpakkumise number
#310539

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2013

Visioline Infra OÜ põhitegevusaladeks on IT teenuste pakkumine, riist- ja tarkvara müük ning IT eriprojektide teostamine. Otsime oma Virumaa meeskonda usaldusväärset inimest, kellega koostöös pakkuda professionaalseid IT teenuseid. Otsid huvitavat ja vaheldusrikast tööd Virumaal? Kandideeri meile tööle!

Vaata rohkem

IT tugiisik