Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Pakume tööd OpenCart keskonnas oleva e-poe arendajale. Tööülesanneteks on lisamoodulite seadistamine/tööshoidmine, moodulite sidumine väliste programmidega (Google turundus, optimeerimine, analüütik, Facebook ja e-mail turundus), lehe arendamine ja kaasajastamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest kes tunneb OpenCart platvormi ja oskab seda arendada, kes tunneb Google turundus tööriistu ja oskab neid koos tööle panna/seadistada.

Töö iseloom võimaldab seda teha endale sobilikus kohas ja ajal.

Tööpakkumise number
#648991

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
6. mai 2020
IT-tugiisik

Must Kass OÜ

Vaata rohkem

IT-tugiisik
You are applying to:
IT-tugiisik