Värsked tööpakkumised

IT Tugiisik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32684

Tööpakkumise number

32684

Töö kirjeldus

IT tugiisik/spetsialist võetakse tööle seoses firma kasvu ja uue majandustarkvara (IBM Application Software, AS400) juurutamisega.

Eeldame, et omandad põhjalikult uue majandustarkvara, suudad õpetada ja juhendada kolleege selle kasutamisel ning vastutad koos oma soome kolleegiga selle juurutamise eest Baltimaade ja Skandinaavia sidusettevõtetes. Samuti tuleks tegeleda tarkvara arendamise ja aplikatsioonidega (näiteks raportivormide arendamine).

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat:
- Tunneb piisaval määral ettevõtte majandusarvestust
- Valdab SQL-s programmeerimist heal tasemel, tunneb hästi MS Excelit ja on kasutanud MS Accessi
- Suudab suhelda väga heal tasemel eesti ja inglise ning heal tasemel suuliselt soome keeles
- On varem töötanud IT firmas või muus ettevõttes IT valdkonnas puutudes kokku ka majandustarkvaraga
- Omab soovitavalt keskmise või suure majandustarkvara juurutamise kogemust
- On hea analüüsivõimega, sõbralik ja abivalmis meeskonna liige, kel oleks huvi suhelda ja teisi juhendada.
Kasuks tulevad ka IBM AS400 platvormi tundmine ja vene keele oskus.

Pakume väljakutset pikema (vähemalt 3-aastase) projekti näol rahvusvahelises kontsernis, koolitust ja head sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma avaldus koos CV ja palgasooviga hiljemalt 15. augustiks 2004 aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, e-posti aadressil tallinn.ee@mercuriurval.com või faksil 6671521. Palume saadetisele k.a. e-mail lisada märgusõna "COATS/IT".

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2004
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2004

Coats Eesti AS kuulub maailma suurimasse õmblusmaterjale ja -tarvikuid tootvasse gruppi Coats Holdings Ltd., mille aastakäive oli 2003.a. üle 23 miljardi Eesti krooni. Eesti Viimsis asuvas tehases, mis toodab tõmblukke, alustati tööd 1994. aastal. Coats Eesti AS on viimastel aastatel oluliselt kasvanud ja annab täna tööd kahesajale inimesele.