Värsked tööpakkumised

IT tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36545

Tööpakkumise number

36545

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on AS Tigma, mis on peamiselt spetsialiseerunud kvaliteetarvutite ja –serverite tootmisele, müügile ja hooldusele. Muude oluliste tegevusvaldkondadena võib nimetada mitmesuguste rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud arvutikomponentide ja lisaseadmete distributsiooni ning levitamist Eesti turul. Ühtlasi pakume ka täislahendusi arvutivõrkude, sidelahenduste ning andmesäilituslahenduste projekteerimisel, väljaehitusel ning edasisel hooldusel.

Tootejuhi peamisteks tööülesanneteks on:
- klientidega suhtlemine ning müügitöö teostamine
- töö analüüs ja statistika
- müügiabi ja konsultatsioonid
- projektimüük

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame :
- eelnevat müügitöö kogemust infotehnoloogia valdkonnas
- erialast haridust
- head inglise ja vene keele oskust
- aktiivsust ja omaalgatuslikkust
- head suhtlemisoskust

- huvitavat tööd kvaliteetsete ja tunnustatud toodete müügi alal
- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- arenguvõimalusi
- koolitust
- tööle vastavat motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2004