Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198114

IT toe spetsialist, programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kontoris ja klientide juures tehniliste küsimuste lahendamine
* teadmised SQL-ist ja programmeerimisest
* teadmised PHP, HTML ja Javascript keeltest
* kliendikohtumised koos müügijuhtidega

Ootused kandidaadile

* hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine
* positiivne ellusuhtumine, oskus töötada iseseisvalt
* väga hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
* väga hea arvutitundmine
* täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
* orienteeritus meeskonnatööle
* soov ennast arendada
* eelistatud on cv-d, millele on lisatud foto

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* tööks vajalikke vahendeid
* põhjalikku müügi- ja tehnikakoolitust
* tempokat tööd ja arenguvõimalust kiiresti arenevas firmas
* meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
www.valve.ee

Tööpakkumise number
#198114