Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27235

IT tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TALLINNA KESKRAAMATUKOGU
võtab tööle
IT-tehnoloogi

Tööülesanded:
- lokaalse võrgu hooldus, seadmete lisamine
- riistvara ost ja paigaldamine
- riistvara hooldus, remondi korraldamine, hooldusfirma töö koordineerimine
- tarkvara installeerimine, kasutamise konsultatsioon töötajatele
- interneti- ja sideühenduse administreerimine
- kodulehekülje haldamine, koostamine, töötajate juhendamine

Ootused kandidaadile

- erialaharidus
- töökogemus IT-valdkonnas vähemalt 5 aastat

Ettevõte pakub

töökoht kesklinnas

Lisainfo

CV koos palgasooviga saata 17. veebruariks Tallinna Keskraamatukokku aadressil Estonia pst 8, 15044 Tallinn või e-postiga Kaie.Holm@tln.lib.ee

Tööpakkumise number
#27235