Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145425

It-tehnoloog muusikastuudiosse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks saavad:

  • Muusika digitaliseerimine ja arhiveerimine
  • Muusikafailide edastamine Klientidele
  • Arvutivõrkude administreerimine
  • Stuudiotehnika seadistamine ja muud stuudiotööd
  • Erinevat IT alased tegevused
  • Stuudio inventari heaperemehelik kasutamine, vajadusel hooldustööde tellimine vastavalt juhatuse poolt kinnitatud otsustele

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • Tunneb heal tasemel eesti ja inglise keelt
  • Tunneb multimeediaalaseid programme ja oskab kasutada kontoritarkvara
  • Huvitub muusikast/stuudiotehnikast

Kasuks tuleb:

  • IT- ja tehnikaalane töökogemus
  • Erialane haridus

Sobiv kandidaat on isikuomadustelt:

  • Loogilise mõtlemisega ja initsiatiivikas, tehnilise taibuga
  • Kiire ümberlülitusvõimega ja võimeline tegema mitut asja korraga
  • Suuteline oma tööd koordineerima, hea enesedistsipliiniga, õppimisvõimeline

  • Püsivat, huvitavat ja arendavat tööd rahvusvaheliselt tegutsevas muusikaäris
  • Osalemist rahvusvaheliselt tegutseva organisatsiooni loomisel
  • Lahedat ja toetavat juhtkonda

Lisainfo

Kandideeri, kui tunned, et see on Sinu võimalus. Anname personaalset tagasisidet kõigi vestlusel käinute ja kandideerinutega.

Töö asukoht: Viimsi, Randvere

Tööpakkumise number
#145425

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
24. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.
Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on Euroopa juhtivamaid iseseisvaid teenusepakkujaid muusikaturul, rohkem kui 7 000 muusikapala ja rohkem kui 100. tunni muusikavideotega.

Vaata rohkem