Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27585

IT tehnilise toe talituse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla IT infrastruktuuri toe organiseerimine ja arendamine, dokumentatsiooni koostamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 5-aastane erialane töökogemus
  • suurte IT arendusprojektide juhtimine
  • suurte võrkude probleemide tundmine
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • erialane kõrgharidus

Kasuks tulevad:
  • probleemide analüüsi- ja dokumenteerimisoskus
  • hea suhtlemisoskus
  • initsiatiivikus ja positiivne ellusuhtumine
  • kõrge pingetaluvus
  • õppimisvõime

Ettevõte pakub

huvitavat ja arendavat tööd

Lisainfo

Palume saata avaldus koos CV-ga ja palgasooviga hiljemalt 15. märtsiks k.a postiaadressil Sütiste tee 19, 13419 Tallinn, faksil 697 2000 või e-posti aadressil otsing@regionaalhaigla.ee. Lisainfo telefoninumbril 697 2143 või e-posti aadressil otsing@regionaalhaigla.ee. Avaldusele palume lisada märksõna "IT talituse juhataja".

Tööpakkumise number
#27585