Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55306

IT-tehnikud

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ülikooli arvutisüsteemis või selle kasutajatel tekkivate probleemide lahendamine;
  • Arvutikasutajate nõustamine infotehnoloogiliste vahendite kasutamise osas;
  • Riistvara ja kohtvõrgusüsteemide hoolduse ja remondi teostamine või korraldamine;
  • Arvutivõrgu kasutajate, ressursside, riist- ja tarkvara osas arvestuse pidamine;
  • Töötajate juhendamine ja kontrollimine arvuti kasutamise ja võrguteenuste osas;
  • Vajadusel ka arvutivõrgu hooldamine, seadistamine ning arendamine;
  • Riistvara, tarkvara administreerimine ning hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus;
  • It-alased teadmised ja oskused (riistvara, arvutivõrgud, MS Windows, Linux, kontoritarkvara)
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, inglise keel suhtlustasandil;
  • Korrektsus, täpsus, suhtlemisoskus;
  • Tulemusele orienteeritus, iseseisva töötamise võime;
  • Teenindusvalmidus, soov abistada ja juhendada;
  • Soovitavalt varasem töökogemus haridussüsteemis.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis;
  • Võimalust ennast arendada ja teostada;
  • Nooruslikku kollektiivi.

Lisainfo

Vakantsed 5 ametikohta.

Tööpakkumise number
#55306

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2005
Kuulutus sisestati:
21. november 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

IT-tehnikud