Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25361

IT tehnik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide ühendamine telekommunikatsioonivõrku
  • Klientide lõppseadmete (sh arvuti) häälestus
  • Telekommunikatsioonivõrgu ehitus ja hooldus

Ootused kandidaadile

  • Väga head teadmised arvuti riistvarast
  • Head teadmised enamlevinud tarkvarast
  • B-kategooria juhiload, auto kasutamise võimalus
  • Eesti keel kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Tasu tükitöö alusel
  • Noort ja arenevat kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb telekommunikatsioonialane haridus

Tööpakkumise number
#25361

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
21. november 2003

Starman on Eesti juhtiv kaabeltelevisiooni võrkudel baseeruvaid telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte. Meie eesmärk on kaabel-tv võrke ära kasutades pakkuda oma klientidele võimalikult laia teenustevalikut tõstes seeläbi elukvaliteeti.

Vaata rohkem

IT tehnik