Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168852

IT-tehnik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Arvutite ja arvutivõrgu hooldamine, seadistamine ning arendamine;
- Tarkvara installeerimine ja uuendamine, riistvara paigaldamine ja hooldamine;
- Seadmepargi ülevaate koostamist ja arvestuse pidamist.
- Arvutikasutajate nõustamine ja tugi.

Ootused kandidaadile

- IT alast haridust (võib olla ka omandamisel) või vastavat töökogemust;
- B-kategooria autojuhiload;
- Väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
- Soovitatavalt inglise keele oskust;
- Head suhtlemisoskust;
- Täpsust, kohusetundlikkust tööülesandeid täites;
- Positiivsus ning õpi- ja arenemisvalmidus.

Ettevõte pakub

Mitmekesist ja vastutusrikast tööd arenevas firmas
Sõbralikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#168852

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

SmartPOST on ettevõte, mis arendab välja kaugmüügi logistikatehnoloogiaid ja kasutab neid ka teenuste pakkumiseks.

SmartPOST-i missiooniks on muuta kaugmüügi teel tellitud kauba kohale toimetamine tarbijale kiireks ja mugavaks.

Vaata rohkem

IT-tehnik