Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669313

It-tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jaemüügi süsteemide (tarkvara ja seadmed) seadistamine, paigaldamine

  • Iseteeninduslahenduste paigaldamine ja seadistamine

  • Klientide nõustamine telefoni teel või kohapeal

  • Tark- ja riistvara probleemidele lahendamine

  • IT seadmete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele valdamist nii suuliselt kui kirjalikult

  • Erialase inglise keele valdamist

  • B-kategooria juhiluba

  • Huvi IT vastu, erialast haridust (võib olla omandamisel) või vastavat töökogemust

  • Kohusetundlikkust, korrektsust ja usaldusväärsust

  • Head suhtlemisoskust

  • Tehnilist taipu ja õpivalmidust

  • Valmisolekut valveteks ja lähetusteks

  • Arenguvõimalustega huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Ametiautot

  • Spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#669313

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020

StrongPoint develops, integrates and sells technology and software solutions for retail and provides
maintenance and support services. The company unites more than 500 employees in Scandinavia,
the Baltics and other parts of Europe. Approximately five million retail customers use StrongPoint
retail technology every day. Company’s turnover in 2019 was about 100 million EUR.
For more information, please visit www.strongpoint.ee

Vaata rohkem

It-tehnik