Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303981

IT teenuste tugiisik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kasutajate esmane tugi tarkvara ja riistvara probleemide lahendamisel
* probleemide ja tõrgete registreerimine ning nende lahenduse korraldamine
* kasutajate ja õiguste haldamine
* infosüsteemi protsesside jälgimine tõrgete ennetamiseks
* kasutajate teavitustöö infosüsteemi muudatustest
* arendusprotsessides osalemine ning suhtlus nii tellija kui töö täitjaga
* infosüsteemi dokumentatsiooni koostamine ning selle ajakohasena hoidmine
* rakendusversioonide haldus, testimine ning juurutamine
* SQL päringute koostamine

Nõudmised kandidaadile

* SQL päringukeele valdamine
* infotehnoloogiline kõrgharidus või selle omandamine
* soovitavalt eelnev töökogemus IT valdkonnas
* kliendile orienteeritus
* stressitaluvus
* analüüsivõime
* meeskonnatöö valmidus
* kohusetundlikkus ja täpsus
* kiire õppimisvõime
* väga hea eesti keel

Ettevõte pakub

* iseseisvat ja vastutusrikast tööd
* mitmekülgseid võimalusi professionaalseks arenguks
* konkurentsivõimelist palka
* huvitavat tööd noores ja teotahtelises meeskonnas

Lisainfo

CV saata koos foto ja kaaskirjaga viidates kandideeritava ametikoha nimele.

Tööpakkumise number
#303981

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

Modera Consulting OÜ on ca 30 töötajaga IT ettevõte, mis tegutseb aktiivselt alates 2002.a.

Firma kaheks peamiseks tegevusvaldkonnaks on Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamine ja sellel platvormil põhineva organisatsioonide kommunikatsioonisüsteemi väljatöötamine ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumine ABC Grupi ettevõtetele (s.h. ABC Motors, AbeStock, ABC Supermarkets, ABC Rent).

Vaata rohkem