2023-08-23 14:48:55

IT teenuste toe spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma 6 liikmelisse IT meeskonda teenuste toe spetsialisti, kelle igapäevaseks tööks on majandustarkvara ja rakenduste toetamine. Sa tegeled andmetega seotud päringute lahendamisega ning oled kliendi pöördumiste esmaseks kontaktiks. Sa oskad iseseisvalt lahendada erinevaid tehnilisi probleeme ning oled superkannatlik lõppkasutajate nõustamisel ja koolitamisel. Sa hoolitsed rakenduste toimimise ja hoolduste eest ning võtad aktiivselt osa muudatuste testimisest, analüüsimisest ja juurutamisest.

Ootused kandidaadile

Sul on või oled omandamas IT-alast kutse- või kõrgharidust või omad vähemalt aastast töökogemust majandustarkvara teenuse toena. Oled valmis töötama valvetega, õhtuses vahetuses ning vahel ka nädalavahetusel.
Kasuks tuleb kui valdad Dynamics AX, SQL päringuid, Microsoft 365.

Me pakume sulle erinevaid koolitusi ja enesearengu võimalusi, sh osalemist LEAN’ist inspireeritud algatustel. Meeskond on proaktiivse meelelaadiga, toetav ning ühtehoidev. Lisaks saad sportida ja tervist edendada erinevate koostööpartnerite juures.