Värsked tööpakkumised

IT teenuste ja rakenduste haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209257

Tööpakkumise number

209257

Töö kirjeldus

* arendusprotsessides osalemine ning suhtlus nii tellija kui töö täitjaga
* dokumentatsiooni koostamine ning selle ajakohasena hoidmine
* rakendusversioonide haldus, testimine ning juurutamine
* SQL päringute koostamine
* kasutajate haldus, tugi ja koolitus

Nõudmised kandidaadile

* SQL päringukeele valdamine
* infotehnoloogiline kõrgharidus või selle omandamine
* soovitavalt eelnev töökogemus IT valdkonnas
* kliendile orienteeritus
* analüüsivõime
* meeskonnatöö valmidus
* kohusetundlikkus, täpsus ja pingetaluvus
* kiire õppimisvõime
* väga hea eesti keel

Ettevõte pakub

* iseseisvat ja vastutusrikast tööd
* mitmekülgseid võimalusi professionaalseks arenguks
* konkurentsivõimelist palka
* huvitavat tööd noores ja teotahtelises meeskonnas

Lisainfo

CV-le lisada kindlasti KAASKIRI, milles kirjeldate oma seniseid töökogemusi ja -oskusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2010

Modera Consulting OÜ alustas tegevust 2000. aastal IT-arendus- ja haldusteenuseid pakkuva ettevõttena. Täna on Eestis 30 töötajat, kes tegelevad Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamise ja sellel põhinevate rakenduste väljatöötamisega ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumisega. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda toredaid kolleege.