Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627326

IT teenuste haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT teenuste haldurina suhtled arendusprotsessides osalemisel nii töö tellija kui täitjaga, dokumenteerid infosüsteeme, haldad rakendusversioone ning aitad kasutajaid nende tark- ja riistvara probleemide lahendamisel, haldad kasutajate õigusi ning teavitad kasutajaid muudatustest.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie kollektiivi kui sa oled ka varem töötanud IT valdkonnas, saad hakkama Windows, MS Office ja e-posti rakendustega, sulle meeldib klientidega suhelda heas eesti keeles, sul on kõrge stressitaluvus ja hea analüüsivõime.

Pakume sulle vastutusrikast ja mitmekesist tööd, konkurentsivõimelist töötasu, ning arenemisvõimalust teotahtelises meeskonnas. Enamik meie kliente on ABC Grupi ettevõtted, esmane tutvumine ja väljaõpe meie klientide infosüsteemidega toimub töö käigus.

Tööpakkumise number
#627326

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

CVKeskus.ee klient

Cost-effective, flexible and user-friendly IT solutions
We deliver real value for our customers by leveraging our capabilities; we help them to maintain and increase their competitive advantage, thus increasing revenue.

Vaata rohkem