Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179720

IT tarkvara arhitekt

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on tarkvara arhitektuuri määratlemine erinevates arendusprojektides. Sinu töö on vaheldusrikas ja annab palju võimalusi uute ja innovaatiliste lähenemiste kasutamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:

  • Sul on IT-alane kõrgharidus,
  • Sul on vähemalt kaheaastane töökogemus tarkvara arhitektina arendusprojektides,
  • tunned ja oskad rakendada erinevaid tehnoloogiaid (s.h. XML põhised keeled, integratsioonivahendid, relatsioonilised andmebaasid),
  • tunned ja oskad rakendada infosüsteemide analüüsivahendeid ja –standardeid (s.h. UML),
  • oled iseseisev ja hea üldistusvõimega, suudad kergelt omandada uut,
  • valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt ning suhtlustasemel vene keelt.
Teenuspõhiste tehnoloogiate tundmine ja rakendamise kogemus annab kandideerimisel eelise!

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektide arendamisega,
  • osalemist unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
  • võimalust olla osaline üliolulise infrastruktuuri arendamises, mis annab kindlustunde, et Sinu energia on rakendatud õige eesmärgi teenistusse,
  • suurettevõtte hüvesid. Meie kontsernis on ligi 8000 töötajat, kes on sidunud end stabiilse äriga. Alaline vajadus energeetika järele tagab kindla töö ja palga ning annab seega turvatunde. Suurettevõttena koondame palju professionaale, kes täiendavad teineteist,
  • võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energias,
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#179720

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2009

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eesti jaoks olulise infrastruktuuri toimimine.

Vaata rohkem