Värsked tööpakkumised

IT süsteemide administraator olulise *NIX kalduvusega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57678

Tööpakkumise number

57678

Töö kirjeldus

1. Linux süsteemide paigaldamine ja häälestamine;
2. lahenduste jooksva hoolduse teostamine;

Nõudmised kandidaadile

1. töökogemus arvutihooldusspetsialistina;
2. Linuxil baseeruvate süsteemide väga hea tundmine;
3. väga hea eesti ja inglise keele oskus;
4. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus;
5. selge soov edasi areneda.

Kasuks tuleb:
1. arvuti- või süsteemitehnika alane kõrgharidus või selle omandamine;
2. sertifikaadid, erialane täiendõpe;
3. positiivne ellusuhtumine ja avatus;
4. Windows serversüsteemide tundmine.

Ettevõte pakub

1. võimalust ennast arendada;
2. meeldivat töökeskkonda;
3. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
4. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust;
5. töötulemustele vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2006

Kliendiks on pikaajaliste traditsioonidega IT-ettevõte, kes tegutseb peamiselt Eesti turul ja kelle klientideks on äriettevõtted. Tooteportfellis on seni olnud peamiselt Windows platformil põhinevad lahendused. Ettevõtte eesmärk on olla pikaajaliseks partneriks ja pakkuda oma klientidele just neile kõige paremini sobivaid lahendusi.