Värsked tööpakkumised

IT süsteemiarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35987

Tööpakkumise number

35987

Töö kirjeldus

• rakenduste analüüsimine ja IT platvormi paigalduspakettide (.MSI) väljatöötamine
• IT platvormi administreerimine ja muudatuste rakendamine
• IT platvormi serverite ehitamine ja hooldamine
• mitmesugused IT platvormi arendustööd
• IT platvormi teise astme tugiteenuse osutamine
• tehnilise dokumentatsiooni ja juhiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

• sobiv ülikooli- või kõrgem kutseharidus ning töökogemus
• kogemused Microsofti-põhiste süsteemide vallas
• soov töötada meeskonnas ning iseseisva töötamise oskus
• reisivalmidus
• väga hea inglise keele oskus, teiste keelte oskus on kasuks

Omalt poolt pakume töökohta, mis võimaldab karjääri teha ja areneda, meeldivat töökollektiivi ja motiveerivat palgasüsteemi.

Lisainfo

• Üllar Närep, meeskonna juht, +372 7140047 või +372 51 37340
Palun saatke inglisekeelne avaldus ja CV.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2004

Stora Enso Timber on rahvusvaheline puidutoodete firma, mis pakub kliendikeskseid lahendusi ehitus- ja puidutööstusele ning puidutoodetega kauplevatele ettevõtetele kogu maailmas.
Stora Enso Timberi aastane netokäive on 1,4 miljardit eurot ning aastane saematerjali tootmisvõimsus 7,4 miljonit m3, sh 2,8 miljonit m3 vääristatud tooteid. Ettevõte annab tööd 4600 inimesele 25 saeveskis ja 22 puidutöötlustehases Euroopas ning Stora Ensole kuuluvates müügi- ja turustusettevõtetes üle maailma.
Stora Enso Timber kuulub ühte Stora Enso kolmest tootealast - metsandustoodete tootealasse . ning on globaalne turuliider ajakirja- ja kvaliteetpaberi, pakendpapi ning puidutoodete tootmises.