Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178840

IT süsteemianalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Süsteemianalüütikuna teostad süsteemianalüüsi meie IT arendus- ja juurutusprojektides.
Sinu tulevase töö peamised tööülesanded on:

  • informatsiooni kogumine siseklientidelt ja lähteülesande koostamine,
  • protsesside ja infosüsteemide modelleerimine,
  • hangitavate tarkvaraprojektide hindamine,
  • infosüsteemide muudatusettepanekute kirjeldamine,
  • dokumentatsiooni koostamine,
  • koostöö erinevate teenusepakkujatega väljastpoolt organisatsiooni.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on IT alane kõrgharidus ja vähemalt 2 aastane kogemus süsteemianalüütikuna,
  • tunned infosüsteemide analüüsivahendeid ja –standardeid,
  • Sul on äriprotsesside modelleerimise kogemus (ARIS/ Oracle BPA Suite vm),
  • oled analüütiline ja väga hea üldistusvõimega,
  • Sulle meeldib suhelda ning oled meeskonnatööle orienteeritud,
  • Sind iseloomustab hea eneseväljendusoskus,
  • valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt.

Erinevate analüüsimeetodite, Enterprise Architect’ ja UML 2.0 tundmine annab kandideerimisel eelise!

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektide arendamisega,
  • osalemist unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse,
  • suurettevõtte hüvesid, võimalust koostööks paljude ala tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris,
  • võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#178840