Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63738

IT süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Windows ja Linux serverite administreerimine (Eesti, Rootsi, Hiina);
- Exchange süsteemi administreerimine;
- arvutivõrgu keskseadmete (switchid/ruuterid) administreerimine;
- IT süsteemide kohta käiva dokumentatsiooni koostamine/täiendamine;
- Kasutajajuhendite valmistamine/täiendamine;
- Kasutajatoe osutamine oma vastutusala piires;
- IT süsteemide täiendamise ettepanekute tegemine IT juhile;

Ootused kandidaadile

- erialane töökogemus vähemalt 2 aastat;
- Windows/Linux serverite administreerimise kogemus;
- Exchange 2000/2003 serveri administreerimise kogemus;
- väga head teadmised arvutivõrkude tööpõhimõtetest;
- hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA) sertifikaadi omamine või valmisolek sertifitseerimiseksami sooritamiseks katseaja jooksul;
- hea suhtlemisoskus;

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- töökeskonda rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb erialane haridus, varasemad täiendkoolitused, skriptimise oskus (VBS&WMI/CMD/Bash) ja baasteadmised ERP süsteemidest.

Tööpakkumise number
#63738