Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199188

IT süsteemiadiminstraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Süsteemiadministraatori töö eesmärk on ERGO keskse infosüsteemi riistvara ja tarkvara hooldamine ja haldamine; riistvara- ja tarkvara muudatuste planeerimine, ettevalmistamine ja realiseerimine, olemasoleva süsteemi kohta dokumentatsiooni loomine ja selle haldamine. Infosüsteemi turvalisuse tõstmine.

Ootused kandidaadile

- omad soovitavalt kõrgharidust
- omad teadmisi VmWare, Windows, Linux süsteemide halduseks, kasutajate probleemide lahendamiseks nendes süsteemides
- tunned arvutivõrkude arhidektuuri ning ülesehituse põhialuseid, omab piisavalt teadmisi arvutivõrkude konfigureerimiseks.
- tunned andmeturbe põhialuseid
- sul on hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus
- oled sihikindel, väga hea analüüsivõimega
- oled kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimeline
- aus, avatud, usaldsuväärne ja sõbralik

Kasuks tulevad
- vähemalt 5 aastane IT-alane töökogemus
- teadmised Cisco võrguseadmete, Lotus Domino, Oracle, MS SQL haldusest

Ettevõte pakub

- töökohta Tallinnas
- huvitavaid väljakutseid rahvusvahelistes projektides
- eneseteostust muutustele avatud ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi ja täiendkoolitust
- hea töö eest samaväärset tasu

Lisainfo

Põhjalikuma ametiprofiiliga on võimalik tutvuda aadressil www.ergo.ee/toopakkumised

Tööpakkumise number
#199188