Värsked tööpakkumised

IT-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101198

Tööpakkumise number

101198

Töö kirjeldus

Meie koostööpartner Soome firma otsib

integreerimisspetsialisti või .NET/J2EE asjatundja.

Tema tegevus keskendub IT rakenduste arendamisele ja juurutamisele (EAI, SOA). Tema spetsialistidel on aastatepikkune kogemus suuremahuliste süsteemide juurutamise ning rakenduste integreeimise alal.

Integreerimisplatvormid, mida kasutatakse on: TIBCO, WebMethods, IBM WebSphere Business Integration, BEA WebLogic Integration, BizTalk, Intersystems Ensemble, Frends ning iWay

Nõudmised kandidaadile

Spetsialist keda otsime:
- Omab ülikoolieksami ja vähemalt 5-aastase kokemuse IT-alalt.
- On varem töötanud erinevate programmeerimistehnoloogiate, andmebaaside, arendustarkvara ning rakendusserveritega.
- Sulle meeldib projektide vaheldumine ning sa ei oota, et probleemidele on alati lihtne lahendus
- Sulle meeldib töötada spetsialistina projekti erinevates rollides ning võtad vastutuse oma töö eest.
- Saad aru IT-projektide äritegevusest.
- Valdad vabalt inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- 1 kord kuus laevapiletite kompenseerimist
- elamispinda ja abi Soome ametkondadega suhtlemisel

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
27. märts 2007

AS Teraskompanjon on aastast 1993 tegutsev ettevõte. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda erinevate erialade spetsialiste ja oskustöölisi.