Värsked tööpakkumised

IT-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 609585

Tööpakkumise number

609585

Firma nimi peidetud IT-spetsialist

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule spetsialistile, kelle töö sisuks on olla taustajõuks, mis hoiab töös Põhjamaade ühte juhtivamat haagisetootjat!

Töö kirjeldus:

  • Töötajatele IT toe pakkumine
  • Tarkvara installeerimine ning konfigureerimine
  • Riist- ja tarkvara seotud probleemide lahendamine
  • Windows serverite administreerimine, monitoorimine ja varundamine
  • Võrguseadmete, AD ja Office365 haldus
  • IT juhendide koostamine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
Suhtumine, et töö ei ole lihtsalt koht kus olla, vaid koht, kus teha iga päev midagi erilist.

  • IT erialane kutse- või kõrgharidus
  • Teadmised Windowsi süsteemidest
  • Positiivne ellusuhtumine ja eneseväljenduse oskus
  • Eesti ja Inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Initsiatiivikus ja julgus pakkuda uusi lahendusi
  • Usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
  • Oskus oma aega planeerida.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Töösuhet stabiilses ettevõttes ja sõbralikku meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Huvitavaid projekte
  • Toetame sportimist, korraldame firmaüritusi, võimaldame lisapuhkepäevi vastavalt staažile
  • Pakume arvestatavat soodustust oma toodangu ja firmariiete soetamisel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. august 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus

AS Respo Haagised on asutatud 1990. aastal ning tänaseks oleme kasvanud juhtivaks sõiduautode järelhaagiste tootjaks Eestis. Suurem osa meie toodangust (85%) läheb aga välisturgudele - põhilised sihtturud on Soome, Rootsi ja Norra.

Ettevõtte missiooniks on laias valikus sõiduautodele ja kaubikutele sobivate haagiste ja nende lisavarustuse tootmine, müük, remont ning müügijärgne hooldus eesmärgiga pakkuda klientidele haagiste kasutamiseks vajalikke kvaliteetseid terviklahendusi.