Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137562

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded : arvutite-, arvutivõrkude- ja it-sedamete ning tarkvara hooldus
Arvutikasutajate probleemide analüüs, nõustamine, lahendamine
Arvutivõrgu haldamine
tarkvara installeerimine
Riistvara paigaldamine, seadistamine

Ootused kandidaadile

Huvi arvutite ja uue tehnoloogia vastu
IT alane haridus või selle omandamine
Iseseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
head teadmised riist- ja tarkvarast
eesti keele valdamine
erialase inglise keele tundmine

Ettevõte pakub

Pakume :
huvitavat ja stabiilset tööd, head ja toetavat kollektiivi
kaasaegseid töötingimusi
võimalik töötada osalise tööajaga

Lisainfo

kasuks tuleb :
Eelnev töökogemus IT alal
domeenikontrolleri toimimismehhansimide tundmine
vene keele oskus,
autojuhilubade olemasolu
soovitav, et elukoht ei oleks väga kaugel

Tööpakkumise number
#137562

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

Pikaajalise kogemusega üks juhtivamaid teedeehitusettevõtteid Eestis. Põhitegevusalad: teede, raudteede ja sildade ehitus ning remont. Liikluskorraldusvahendite tootmine ja müük.Töötajaid üle 300, kontsernis TREV2 Grupp, üle 700

Vaata rohkem