Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56934

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* IT alane tugi raamatukogu töötajatele ja lugejatele;
* raamatukogu arvutite töökorras hoidmine;
* arvutipargi remondi ja hoolduse teostamine;
* võrgukaabelduste teostamine.

Ootused kandidaadile

- spetsialisti tasemel arvutioskus (riistvara, MS Windows, kontoritarkvara);
- TCP/IP protokollide tundmine;
- erialase inglise keele oskus;
- hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb
- Linux operatsioonisüsteemide tundmine

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd, pikaaegset töösuhet,
- töökohta kesklinnas.

Tööpakkumise number
#56934