Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56224

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu
* riist- (serverid, terminalid, arvutid, printerid) ja tarkvara (Linux, Windows98/2000/XP, MS Office97/2000, OpenOffice, tööjaamade viirustõrje) kasutajatugi raamatukogu lugejatele ja töötajatele;
* Linux ja Windowsi serverite ning terminalide töökorras hoidmine ja arendamine;
* arvutivõrgu ja võrguseadmete hooldus ning võrgurikete tuvastamine.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus ja/või praktiline töökogemus antud erialal;
- TCP/IP protokollide tundmine;
- erialase inglise keele oskus;
- vene keel suhtlustasemel.

Kasuks tuleb
- arvutivõrgu monitooringu tarkvara tundmine

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd, pikaaegset töösuhet,
- töökohta kesklinnas.

Tööpakkumise number
#56224