https://www.cvkeskus.ee/53854

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53854

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 • Võtame tööle IT spetsialisti kelle töö sisuks kooli arvutivõrgu, arvutiklasside, tarkvara hooldamine ja kasutajatoe andmine.

Lähemaks infoks vaata "Muu informatsiooni alt ametijuhendit"


Ootused kandidaadile

 • omab vähemalt keskharidust (soovitavalt IT alane eriharidus või selle omandamine)
 • omab häid teadmisi Windowsi opertsioonisüsteemist (installeerimine, draiverid, seadistamine, skriptid)
 • tunneb LAN võrku ja seadmeid
 • tunneb enimkasutatavat tarkvara (office, viirusetõrje, ftp, ghost jms)
 • oskab hallata arvutite riistvara ja muud IT tehnikat (printerid, videoprojektorid, sülearvutid jms.)
 • oskab tuvastada IT tehnika vigu ning hooldada arvutite riist- ja tarkvara
 • on kursis IT alaste trendidega
 • omab omapoolseid uuenduslikke ideid ja mõtteid osaledes IT arendustegevuses
 • Peab olema hea suhtleja, kohusetundlik andes IT alast kasutajatuge


Ettevõte pakub

 • paindlikku töögraafikut (saab töödata ka õppimise kõrvalt)
 • võimalust tegeleda kaasaegse IT tehnikaga ja suure arvutipargiga (sh. 320 arvutit, 6 serverit)
 • palju IT alaseid kogemusi
 • IT alast koolitust ja sertifikaate, ka isevalitud kursustel
 • kindlat ja stabiilset riigitööd ning sealt tulenevaid hüvesid
 • tööruumi, arvutit, töötegemiseks vajaminevaid asju, häid töötingimusi, lahedat seltskonda


Lisainfo

1. Ülesanded ja kohustused

1.1. Jälgib ja kindlustab ohutu töö arvutiklassides ja infotöötluse osakonna ruumides. Parandab või asendab kõik katkised/kadunud lülitid, kontaktid, juhtmed. Kontrollib, millistes juhtmetes ei ole voolu, andmesidet. Taastab andmeside -ja vooluvõrgu. Teeb kindlaks voolu katkestuse põhjuse, voolupuudumisel lülitab taas sisse “korgid”, ja kui ise ei ole võimeline vooluringi taastama annab info edasi elektrikutele. Andmeside puudumisel teeb kindlaks milline lüli arvutivõrgus on viimane kus andmeside sees on, uurib välja põhjuse miks andmeside edasi ei lähe. Paneb töökorda Switch’id, kaablid. Vajalikud tööriistad muretseb ise. Annab ilmnenud vigadest teada e-mailiga.

1.2. Kindlustab arvutite töökorras oleku arvutiklassides, kõrvaldades vead ise või pöördudes vastavate arvutifirmade poole. Arvuti peab teostama alglaadimist ilma veateadeteta. Kontrollib video-, võrgu-, hääle-, scannerikaarti driverite õigsust. CD-ROM peab mängima nii audio kui ka andmeplaate, floppy’d peavad olema töökorras. Vajadusel installeerib õiged draiverid, programmid. Kontrollib kas kõik juhtmed, hiired, hiirepadjad, kõlarid, printerid, scannerid on olemas ning töökorras. Annab ilmnenud vigadest teada e-mailiga.


1.3. Märgistab kõik arvutid, märkides ära arvuti parameetrid, arvutite märgistamise korra järgi. Arvuti konfiguratsiooni muutused kajastab ka arvutite märgistamises.

1.4. Peab sidet garantii all olevaid seadmeid hooldavate firmadega. Lepib kokku riistvara garantiisse viimise aja, garantiist tagasi saabumise aja. Kontrollib riistvara garantiiremondi õnnestumist, kvaliteeti, otstarbekust, maksumust. Juhul kui garantiist tulev arvuti on endiselt rikkis, saadab tagasi. Teatab garantiisse läinud riistvarast e-mailiga.


1.5. Teostab arvutustehnika hooldust. Kontrollib, et arvutid oleksid laudade peal otse, hiired mattidel, monitorid arvuti kõrval. Kontrollib, et monitorid, klaviatuurid, hiired, hiirematid ning korpused ei oleks määrdunud, puhastab määrdunud riistvara. Jälgib, et arvutite laudade peal, arvutite vahel, klaviatuuride vahel ei oleks prügi. Vajadusel juhib sellele koristaja tähelepanu. Õhtuti lülitab arvutid, mille taga enam õppetööd ei toimu vooluvõrgust välja.

1.6. Kõrvaldab rikked grafoprojektorites ja paljundusseadmetes. Vahetab grafoprojektorite lambid, paljundusseadmete ning printerite tahma, tindi, lindid. Tõsisema rikke korral võtab ühendust garantii- või remonthooldusfirmaga.


1.7. Võimaluse ja oskuste piires rakendab IT osakonnas uusi ideid arvutustehnika tehnilises valdkonnas. Teeb ettepanekuid uute seadmete hankimisel. Saadab uued ideed e-mailile.

1.8. Lahendab kogu kooli ulatuses elektroonikaprobleeme st. kõik, mis seondub arvutite, grafoprojektorite, printerite, paljundusseadmete ja muu elektroonikaga.


1.9. Teostab tarkvara tüüp installatsioonitöid. Kontrollib õigete draiverite olemasolu printeritel, videokaartidel, võrgukaartidel. Kontrollib, et kõigil kooli arvutitel oleksid õiged nimed, töörühmad ning IP aadressid vastavalt kehtestatud korrale.

1.10. Kogub enda kätte kõik kooli arvutitehnika manuaalid, õpetused ning draiverite diskid. Koopiad installeeritavatest programmidest (Win95, Win98, W2K, Office, F-Secure, Corel 8, Visual Fox Pro 6.0, Visual Studio, TypeTrainer, Arcobat Reader, Ultimatezip jpm.)

1.11. Varustab arvutite viimase viirusetõrje programmiga, MSOffice paketiga, installeerib arvutile vajaliku operatsioonisüsteemi ning kõik selle operatsioonisüsteemi tööks vajalik. Vajalike lisade asjus konsulteerib õpetajatega.

1.12. Kontrollib ja hoolitseb selle eest, et arvutid töötaksid maksimaalselt enda ressurssi kasutades.

1.13. Kaks korda aastas semestrite lõppudes puhastab kõik kooli arvutid ebavajalikest failidest. Arvutitesse peab jääma ainult puhas süsteem. Eemaldab installeeritud tarkvara, millel kasutamiseks puudub litsents või mis on kasutu.

1.14. Varustab arvutiklasse vajaliku õppetarkvaraga ja hoolitseb selle töökorras oleku eest.

1.15. Teeb kindlaks ning paneb kirja millistes klassides peab, olenevalt õpetajate soovidest, vastav tarkvara olema. Varustab klassi vajaliku tarkvaraga vastavalt õpetajate soovidele.

1.16. Loeb kokku ning paneb kirja kui palju litsentse on Majanduskoolil tarkvarale muretsetud. Teeb vastavad korrektuurid puuduvate litsentside asjus, tellib puuduvad juurde, tellib uued. Hoiab litsentse turvalises kohas.

1.17. Hooldab kogu kooli arvutite tarkvara. Sealhulgas arvutiklassid, raamatupidamine, kommertsosakond, õpetajate arvutid, personali arvutid, ühiselamu. Lahendab tarkvaraga seotud probleemid, installeerib uut tarkvara.

1.18. Annab soovitusi ning kogub teavet uue tarkvara hankimisel. (hind, kust osta, mida, miks)

1.19. Tunneb huvi ja suhtleb kogu kooli personaliga arvutitega seotud probleemide ja ettepanekute osas.

1.20. Tegeleb ühiselamu arvutiklassi arvutite ja interneti korrashoiuga.

1.21. Paneb üles ja võtab maha videoprojektori ja sülearvuti komplektid õpetajatele arvutiklassides. Ajakava koostab ja saadab õppeosakond.

1.22. Täidab IT tehnika andmebaasi. Sisestades olemasolevad arvutid ja IT tehnika ning kõik saabuv tehnika. Märkides ära tehnika liikumised.

1.23. Koolitab õpetajaid ja kasutajaid, töötab välja koolitushinnanguid.

1.24. Joonestab ning projekteerib kooli arvutivõrku ning IT tehnikat AutoCadis.

1.25. Analüüsib ja vastutab loogilise ning füüsilise andmeturbe eest. Töötab välja andmete varundamise ja hoidmise süsteemi.

1.26. Koostab tarkvara ja riistvara hankeplaane.

1.27. Kujundab välja õpetused ja protseduurid ehk IT poliitika regulatiivne dokumentatsioon.

1.28. Täidab ka väljaspool ametijuhendit antud ühekordseid korraldusi


2. Õigused

2.1. Võimalusel saada erialast koolitust.

2.2. Vaba ligipääs kooli IT tehnikale uuenduse ja remondi eesmärgil.

2.3. Õigus töövahenditele.

2.4. Tellida vajaminevat ja IT Grupi juhiga kooskõlastatud IT tehnikat


3. Vastutus

3.1. Vastutab talle usaldatud töövahendite heaperemeheliku kasutamise eest.

3.2. Vastutab remonditava arvuti riistvara ja arvutis leiduvate andmete eest.


Tööpakkumise number
#53854
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
IT spetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!