Värsked tööpakkumised

IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24295

Tööpakkumise number

24295

Töö kirjeldus

Võtame tööle TMK IT spetsialisti

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
- omab vähemalt keskharidust (soovitavalt IT alane eriharidus või selle omandamine)
-omab häid teadmisi Windows 98st ja 2000st (installeerimine, draiverid))
- tunneb LAN võrku ja seadmeid
- tunneb enimkasutatavaid tarkvarasid (office, viirusetõrje, ftp, ghost jms)
- oskab kasutada arvuti riistvara ja IT tehnikat (printerid, videoprojektorid jms.)
- oskab tuvastada IT tehnika vigu ning hooldada arvutite riist- ja tarkvara
- on kursis litsentsi poliitikaga

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
- kindlat ja stabiilset riigitööd ning sealt tulenevaid hüvesid
- võimalust tegeleda kaasaegse IT tehnikaga ja suure arvutipargiga
- paindlikku töögraafikut (saab töödata ka õppimise kõrvalt)
- palju IT alaseid kogemusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2003