Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59723

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TALLINNA KESKRAAMATUKOGU
võtab tööle
IT spetsialisti

Tööülesanded:
- töökohaarvutite probleemide lahendamine;
- riistvara paigaldamine;
- tarkvara installeerimine;
- kasutajatugi ja töötajate juhendamine.

Ootused kandidaadile

- infotehnoloogiaalane või tehniline keskeriharidus;
- hea arvutite riist- ja tarkvara tundmine;
- vähemalt kaheaastane töökogemus arvutite riist- ja tarkvara hooldajana
- vajalik isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

- vaheldusrikas töö

Lisainfo

Täiendav info: Reet Oruste, IT juht, tel 6830925

Tööpakkumise number
#59723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem