Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245444

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT spetsialisti igapäevasteks ülesanneteks on tagada organisatsiooni infotehnoloogiaalase tegevuse tõhus toimimine.

  • paigaldab, hooldab ning täiendab ettevõtte arvutite ja serverite tarkvara,
  • arendab ja haldab koostöös IT haldusfirmaga arvutivõrku ning tagab selle toimimise kõrvaldades tekkinud rikked,
  • aitab kaasa elektroonilise dokumendihaldussüsteemi planeerimisele, juurutamisele ja haldamisele,
  • aitab kaasa infotehnoloogiaalaste arendustööde planeerimisele, juurutamisele ja haldamisele,
  • haldab ja hooldab veebilehte ja seiseveebi.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on

  • kesk-eri või kõrgharidus (eelistatavalt infotehnoloogiaalane),
  • arvuti riistvara, arvutivõrkude ja operatsioonisüsteemide põhjalik tundmine,
  • teadmised HTML, PHP, CSS keeltest,
  • SQL päringute koostamise oskus,
  • väga hea suuline ja kirjalik eestikeelne eneseväljendusoskus
  • iseseisvus ja algatusvõime.

Edukaks tööks on tähtis suhtlemisoskus, viisakus, abivalmidus, koostöövõime, kohusetundlikkus, ajaplaneerimise oskus, empaatiavõime, täpsus, diskreetsus, korrektsus.

Pakume võimalust mõjutada oma töö kaudu looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialaseid täienduskoolitusi ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise tööpakkumisega. Orienteeruv töö kestvus 1 aasta. Eduka tööperioodi lõppedes võimalus töösuhet pikendada.

Tööpakkumise number
#245444

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
28. november 2011

Sihtasutuse Keskkonnainvesteeringute Keskus põhitegevuseks on toetada keskkonnaprojekte Eesti keskkonnatasudest ja Euroopa Liidu fondidest ning rakendada rohelist investeerimisskeemi, samuti pakume projektide elluviimiseks sihtotstarbelist laenu.

Vaata rohkem