Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164280

Tööpakkumise number

164280

Töö kirjeldus

IT spetsialisti põhiliseks tööülesandeks on ettevõtte arvutite (windows XP tööjaamad ja windows 2003 serverid ), lai- ja lokaalvõrgu seadmete, kontoritehnika, kasutatavate rakenduste ja kontoritarkvara turvaline haldamine ning kasutajatoe osutamine.

Nõudmised kandidaadile

IT-alane haridus või selle omandamine, tarvilikud oskused/kogemused töö kirjelduses toodud valdkondades, grupi- ja iseseisva töö oskus, eesti keele oskus, inglise keele oskus vähemalt IT-dokumentatsiooni kasutamise tasemel, distsiplineeritud ja aktiivne suhtumine töösse/kolleegidesse.

Pakume sõbralikku kollektiivi, töö valdkonnale vastavat palka ning arenemisvõimalusi (koolitus, praktiline töö).

Lisainfo

Põhitöökoht Tallinn, Pärnu mnt 16. Eelistatud on täistööaeg. Arvutid/võrgu-, kontoriseadmed paiknevad lisaks peamajale üle Eesti meie ettevõtte esindustes/kontorites. Haldamiseks kasutame kaughaldustarkvara. Tallinna piires tehnilise toe osutamiseks võib olla vajalik kohaleminek (ka väljaspool tööaega).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2008
Kuulutus sisestati:
11. september 2008

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 10%. Salva Kindlustusel on kokku 23 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.