Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147079

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT spetsialisti põhiliseks tööülesandeks on ettevõtte arvutite (windows XP tööjaamad ja windows 2003 serverid ), lai- ja lokaalvõrgu seadmete, kontoritehnika, kasutatavate rakenduste ja kontoritarkvara turvaline haldamine ning kasutajatoe osutamine.

Ootused kandidaadile

IT-alane haridus või selle omandamine, tarvilikud oskused/kogemused töö kirjelduses toodud valdkondades, grupi- ja iseseisva töö oskus, eesti keele oskus, inglise keele oskus vähemalt IT-dokumentatsiooni kasutamise tasemel, distsiplineeritud ja aktiivne suhtumine töösse/kolleegidesse.

Pakume sõbralikku kollektiivi, töö valdkonnale vastavat palka ning arenemisvõimalusi (koolitus, praktiline töö).

Lisainfo

Põhitöökoht Tallinn, Pärnu mnt 16. Eelistatud on täistööaeg. Arvutid/võrgu-, kontoriseadmed paiknevad lisaks peamajale üle Eesti meie ettevõtte esindustes/kontorites. Haldamiseks kasutame kaughaldustarkvara. Tallinna piires tehnilise toe osutamiseks võib olla vajalik kohaleminek (ka väljaspool tööaega).

Tööpakkumise number
#147079

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 10%. Salva Kindlustusel on kokku 23 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.

Vaata rohkem