Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51948

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhiülesanded on seotud MS Accessi lahenduste loomise ja arendamisega.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Soovi-huvi-võimet mõista logistikaettevõtte äriprotsesse;
  • Valmidust meeskonnatööks;
  • Eesti keele oskust;
  • Head MS Accessi, MS SQL ja VBA tundmist;
  • Soovitavalt PHP või XML tundmist.

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku ja tegusat kollektiivi

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil personal@smarten.ee.

Tööpakkumise number
#51948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
22. september 2005

Smarten Logistika kuulub juhtivate logistikalahendusi pakkuvate ettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda koostööpartneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem