Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302382

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

süsteemide administreerimine ja hooldamine
kasutajatoe pakkumine

Ootused kandidaadile

soovib abistada kolleege IT alastes küsimustes
tunneb peamisi operatsioonisüsteeme ja on osav kontoritarkvara kasutamisel
omab erialast haridust (võib olla omandamisel)
valdab eesti keelt

Kasuks tulevad:
PostgreSQL ja PHP teadmised
kogemused VMware virtuaalserveritega
inglise ja vene keele oskus

huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd Baltikumi modernseimas trükikojas
nüüdisaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
sõbralikku meeskonda ja enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Otsime ajateenistuse kohustuse täitmise asendajat üheks aastaks

Tööpakkumise number
#302382

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
20. märts 2013

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem