Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178133

It-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kasutajatugi Microsoft Windows ja Office tarkvarale
  • Lotus Notes Domino haldamine ja kasutajatugi

Ootused kandidaadile

  • IT-alased baasteadmised operatsiooni- ja infosüsteemidest, andmebaasidest, arvutivõrkudest
  • IT-alane haridus või selle omandamine
  • Hea inglise keele oskus
  • Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
  • Positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus

Kasuks tulevad eelnev IT-alane töökogemus ja Lotus Notes tundmine.

Ettevõte pakub

  • Erialast koolitust
  • Parimat professionaalse arengu keskkonda
  • Võimalust õppida rahvusvahelise firma kogemusest

Lisainfo

Konkursil arvestame ainult läbi meie kodulehe laekunud CV-sid.
Oma CV saad sisestada www.pwc.ee
Täiendavat teavet konkursi kohta annab Merili Aunapuu telefonil 614 1800.

Tööpakkumise number
#178133