Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339355

IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arvutisüsteemide häireteta töö tagamine
  • kasutajate IT tehniliste probleemide lahendamine
  • tarkvara installeerimine, konfigureerimine ja testimine
  • kontoritehnika ja -tarkvara seadistamine
  • dokumenteerimine (varade haldus, intsidentide haldus, juhendite koostamine)

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus või selle omandamine
  • varasem töökogemus sarnasel töökohal
  • väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, inglise keele valdamine erialasel tasemel
  • tänapäevase tehnoloogiaga kursis olemine
  • analüüsimise oskus
  • koostöö- ja teenindusvalmidus
  • stressitaluvus
  • usaldusväärsus, ausus
  • lahendustele orienteeritus
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljenduse oskus

Kandideerimisel tuleb kasuks:
  • vastavate koolituste või spetsialiseerumise läbimine
  • süsteemiadministreerimise oskused
  • programmeerimisoskus
  • B kategooria juhilubade olemasolu
  • auto kasutamise võimalus
  • vene keele valdamine

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada Eesti suurimas meditsiiniasutuses
  • sõbralikku ja arengule orienteeritud meeskonda
  • mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • sportimisvõimalusi
  • tööaega E-R 8:00 - 16:00
  • väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#339355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2014

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3700 töötaja.

Vaata rohkem