Värsked tööpakkumised

It-spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504952

Tööpakkumise number

504952

Töö kirjeldus

Märksõnad, millega antud töökohal kokku hakkad puutuma on arvutid, Windows, müügipunktid, piletikontrolliseadmed ja suur hulk meelelahutust!

Peamine töö tegemise koht on Tallinn, kuid vahel saadame sind ka Kapa-Kohilasse!

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult positiivsust, head suhtlemisoskust ja tahet töötada meeskonnas, IT alast haridust (võib-olla omandamisel), valmisolekut töötada ka väljaspool tavapärast E-R 9-17 tööaega, Windows op. süsteemide tundmist, B-kategooria juhilube ja head stressitalumist.

Pakume Sulle 0,5 – 1 koormusega töökohta Eesti suurimas piletimüügiettevõttes, paindliku graafikuga tööd, kus arvestatakse Sinu soovide ja vajadustega. Toetavat meeskonda, kelle abil õpid kiirelt selgeks kõik tööks vajaliku. Lisaks toetab ettevõte töötajate aktiivsust, pakkudes soodustusi spordiklubides.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. november 2017

Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk, tegutsedes juba aastast 1997. Piletilevi pakub ürituste korraldajatele piletivahendus- ja turundusteenuseid. Piletiostjatele tagab Piletilevi piletite lihtsa kättesaadavuse üle-Eesti asuvate edasimüüjate kaudu (Circle K, Selver, Rimi, kultuurikeskused jne). Internetikeskkonna vahendusel on Eestis toimuvate ürituste piletid lihtsalt kättesaadavad Eestis ja kogu maailmas.