Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63105

IT-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* andmebaaside haldamine
* arvutialaste probleemide lahendamise korraldamine
* arvutikasutajate tööalaste probleemide nõustamine
* Microsoft Windows serversüsteemi-, Unixi perekonna platvormi paiknevate serverite ja rakenduste probleemide lahendamine
* riistvara -ja tarkvara hooldustööd
* võrgu aktiivseadmete haldamine

Ootused kandidaadile

* vanus alates 23.eluaastat
* eesti ja vene keele oskus
* töökogemus infotehnoloogia valdkonnas 5 aastat
* arvuti riistvara tundmine
* teab erinevaid monitooringuvõtteid
* on kursis võrguhaldus meetoditega ning on kokku puutunud lülitite (switch) ja tulemüüride haldamisega
* domeenikontrolleri, Exchange, Terminali- ja SQL serverite toimimismehhanismide
tundmine
* töökogemus WINDOWS serversüsteemi, Unix perekonna serverite administreerimisel
* Unixi perekonna juures on kokku puutunud järgmiste teenustega: Bind Postfix, Samba, Mysql, Squid, Kerberos, Ldap, Apache
* tunneb termineid vpn, voip, vlan, snmp
* B-kategooria juhiload ja isikliku auto kasutamisvõimalus
* kasuks tuleb arvuti- või süsteemitehnikaalane eriharidus või selle omandamine

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd
* konkurentsivõimelist palka
* kaasaegseid töötingimusi
* tööd noores ja meeldivas kollektiivis

Tööpakkumise number
#63105